\"\"

\"www


KALLOS vlasová kozmetika / Kallos kondicionéry a balzamy

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kondicionér je vhodný na suché a lámavé vlasy, ktoré sa posilnia a zvláčnia. Uľahčí sa ich rozčesávanie a navráti sa im prirodzený lesk.
naša cena 1,74 €Kondicionér je vhodný na suché a lámavé vlasy, ktoré sa posilnia a zvláčnia. Uľahčí sa ich rozčesávanie a navráti sa im prirodzený lesk.
naša cena 2,95 €Argánový  kondicionér  na farebné vlasy. Chráni  vlasy pred vonkajšími vplyvmi, vyživuje a chráni  farbené vlasy. Jeho  zložky poskytujú vlasom  vitalitu, lesk a hebkosť  
naša cena 2,37 €Jasminový  kondicionér  na suché a poškodené  vlasy. Obnovuje  štruktúru  suchých vlasov . Vlasy sú ľahko rozčesateľné, hodvábne  a lesklé.
naša cena 2,37 €Vanilkový kondicionér  na vlasy suché a matné.Výživný a revitalizačný vlasový kondicionér. Jeho pšeničné proteíny a panthenol  dávajú  vlasom lesk, hodvábnosť a sú ľahko rozčesateľné.  
naša cena 2,37 €Kondicionér hydratuje, vyživuje suché a lámavé vlasy. Aktívne látky, kakaový extrakt, keratín, mliečny proteín a panthenol pôsobia na vlasy blahodárne. Vlasy po použití budú hebké, lesklé a ľahko rozčesatelné. Použitie: Naneste na čisté mokré vlasy a po pár minutách pôsobenia opláchnite.
naša cena 2,36 €Kallos Balzam na suché a lámavé  vlasy Regeneračný balzam chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia. Pri pravidelnom používaní budú vlasy jemné a ľahko rozčesateľné.Balzam naneste na umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 min. a potom dôkladne opláchnite.  
naša cena 1,96 €Kallos Balzam na suché a lámavé  vlasy Regeneračný balzam chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia. Pri pravidelnom používaní budú vlasy jemné a ľahko rozčesateľné.Balzam naneste na umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 min. a potom dôkladne opláchnite.  
naša cena 3,50 €Kallos Balzám s Kašmir keratinom Vlasy posilňujúci regeneračný balzam na suché, lámavé vlasy. Vďaka aktívnej zložke Kašmír keratínu balzám vlasy posilňuje a hlboko vyživuje. Pri pravidelnom používaní budú vlasy jemné, lesklé a ľahko rozčesateľné.Balzam naneste na umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 min. a potom dôkladne opláchnite.
naša cena 1,82 €Kallos Balzám s Kašmir keratinom Vlasy posilňujúci regeneračný balzam na suché, lámavé vlasy. Vďaka aktívnej zložke Kašmír keratínu balzám vlasy posilňuje a hlboko vyživuje. Pri pravidelnom používaní budú vlasy jemné, lesklé a ľahko rozčesateľné.Balzam naneste na umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 min. a potom dôkladne opláchnite.
naša cena 2,55 €


ODkzM