\"\"

\"www


KALLOS vlasová kozmetika / Kallos stylingové prípravky

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Modelovacia guma je vhodná na modelovanie a tvarovanie účesu. Zabezpečuje silnú fixáciu a dodá vlasom lesk. Naneste si malé množsto hmoty na suché alebo mokré vlasy a vytvorte si požadovaný účes.
naša cena 4,93 €Silný vosk s vysokým leskom. Je vhodný na tvarovanie ofín a vlasových hrotov. Zabezpečuje silnúfixáciu a dodá vlasom extra lesk. Vosk s vysokým  leskom je vhodný na konečnú  úpravu  krátkych vlasov.
naša cena 4,37 €Spray dodá bohatý objem jemným vlasom, ktoré nemajú objem a tvar. Vlasy posilňuje. Spray si nastriekajte na mokré vlasy na pokožku hlavy k vlasovým korienkom  a dotvarujte si účes.
naša cena 2,08 €Spray je rýchly pomocník pri žehlení  vlasov. Jednoducho a bezpečne zabezpečí vyžehlenie vlasov, pričom ochráni vlas pred spálením od žehličky a od horúceho vzduchu pri fénovaní. Spray si nastriekajte na polosuché  vlasy  a dotvarujte si účes.
naša cena 1,49 €

Gél perfektion je extra silne tužiaci gél s dávkovačom. Perfektion gél s dlho trvajúcim efektom poskytuje extra pevné držanie účesu. Pro-vitamín B5 napomáha chrániť vlasy a jeho aktívne zložky chránia vlasy proti slnečnému žiareniu.
naša cena 1,13 €Gél perfektion je ultra silne tužiaci gél s dávkovačom. Perfektion gél s dlho trvajúcim efektom poskytuje extra pevné držanie účesu. Pro-vitamín B5 napomáha chrániť vlasy a jeho aktívne zložky chránia vlasy proti slnečnému žiareniu.
naša cena 1,13 €


YjliMD