\"\"

\"www


KALLOS vlasová kozmetika / Kallos LAB 35 vlasová kozmetik

Usporiadať podľa 
Výrobca 

LAB35 Curl šampón s extraktom z bambusu a olivovým olejom je výborný pre vlnité a kučeravé vlasy. Šampón obohatený komplexom vitamínov dokonale vyživí a hydratuje vlnité a kučeravé vlasy. Objem: 300ml
naša cena 2,30 €LAB35 Curl šampón s extraktom z bambusu a olivovým olejom je výborný pre vlnité a kučeravé vlasy. Šampón obohatený komplexom vitamínov dokonale vyživí a hydratuje vlnité a kučeravé vlasy. Objem: 300ml
naša cena 2,80 €LAB 35 Stylingový sprej na vlnité vlasy. Špeciálna starostlivosť o vlnité a kučeravé vlasy s vitamínovým komplexom, ktorá v sebe kombinuje styling a hydratáciu,obsahuje olivový olej a extrakt z bambusu. Posilňuje štruktúru vlasov, dodáva objem a vitalitu kučeravým vlasom a dokonale hydratuje.Použitie:Aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy. Objem: 150ml
naša cena 2,80 €Hydratačný šampón na suché a lámavé vlasy Kallos LAB 35 obsahuje keratin, vitamíny A, D, E a olivový olej. Šampón vďaka aktívnym zložkám revitalizuje vlasy a obnovuje ich štruktúru. Kokosový olej ošetruje pokožku hlavy. Nová zložka Keratín vytvára na vlasoch ochranný film.
naša cena 3,81 €Kallos LAB 35 kondicionér na suché lámavé vlasy s obsahom Keratrixu. Kondicionér dodá vlasom jedinečný lesk, jemnosť, silu. Nová zložka Keratrix vytvára na vlase ochranný film.
naša cena 4,04 €LAB 35 Finishing spray na vlasy 300ml vďaka účinným látkam dodá vlasom lesk a pružnosť. Po použití sa vlasy ľahko rozčesávajú. Nastriekajte na mokré alebo suché vlasy zo vzdialenosti cca 20 cm a vytvarujte si požadovaný účes.
naša cena 4,81 €Kallos LAB 35 mlieko na suché lámavé vlasy s obsahom Keratrixu, olivového oleja, kokosového oleja a D-Panthenolu. Hydratuje, vyživuje a posilňuje vnútornú štruktúru a lámavé končeky vlasov. Dodáva vlasom lesk, jemnosť, objem a vlasy sa po použití ľahko rozčesávajú.
naša cena 3,31 €Sérum Kallos LAB 35 s obsahom Keratrixu sa okamžite vstrebáva do vlasov. Sérum je vhodné na ošetrenie suchých a lámavých vlasových končekov. Vmasírujte do mokrých vlasových končekov po umytí vlasov. Neoplachujte.
naša cena 1,98 €Kallos LAB 35 Beach Mist je nezmývatelný, hydratačný kondicionér s obsahom Ceramidu, morských rias, morskej soli a minerálov, posilnené olivovým a kokosovým olejom. Kondicionér zabezpečí Vašim vlasom maximálnu hydratáciu a ochranu, vlasy budú silné s okamžitým objemom a leskom a navrátite im zdravý vzhľad a kondíciu. Použitie: Nastriekajte na vlhké, uterákom vysušené vlasy a vytvarujte si účes
naša cena 2,56 €Kondicionér obsahuje Ceramid, kolagén, kyselinu hyalurónovú, olivový olej, kokosovýolej. Kondicionér zvyšuje prirodzený objem vlasom a lesk. Poskytuje dokonalú starostlivosť pre suché a poškodené vlasy. Po použití budú vlasyjedinečne lesklé, hebké a ľahko rozčesateľné.
naša cena 3,67 €Objemový šampón s leskom pre oslnivý lesk a objem vlasov. Šampón obsahuje Ceramid, Kolagén, Kyselinu hyaluronovú a Panthenol. Jemne čistí vlasy a vlasy budú nadýchané a hodvábne.  Použitie: naneste  dostatočné množstvo šampónu na mokré vlasy, vmasírujte do vlasov a po dôkladnom umytí opláchnite vlasy.
naša cena 3,65 €Maska ??obsahuje Ceramid, kolagén, kyselinu hyaluronovú, olivový olej, kokosový olej. Maska zvyšuje prirodzený objem vlasom a lesk. . Po použití budú vlasy jedinečne lesklé, silné a ľahko rozčesateľné. Použitie: Masku nanesete na umyté, uterákom presušené vlasy. Nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite.
naša cena 4,39 €LAB 35 bezsulfátový šampón 500 ml - na normálne a farbené vlasy s obsahom Argánového oleja a Bambusového výťažku. Šampón chráni a vyživuje vlasy. po jeho použití budú vlasy silné, pružné a lesklé. Vhodný pre šetrné čistenie a hydratáciu citlivej pokožky hlavy.
naša cena 4,20 €LAB 35 DUO kondicionér  500 ml - s Keratínom, hodvábnymi proteínmi a vitamínovým komplexom. Výrobok uľahčujúci rozčesávanie vlasov. Vlasy hydratuje, vyživuje a posilňuje vnútornú vlasovú štruktúru. Vlasy zostávajú zdravé, hodvábne a plné lesku.Ľahká textúra kondicionéra nezaťažuje vlasy.  
naša cena 4,53 €LAB 35 Brilliance Shine Mist - obsahuje optimálny výber z najlepších prírodných olejov, Lab 35Brilliance je perfektný produkt na dokončovanie účesu. Poskytuje žiarivý lesk a hebkosť zničeným vlasom bez života. Vytvára ochranný štít pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.Jeho aktívne látky Arganový olej, avokádový olej, kokosový olej, slnečnicový olej, ľanový olej, olej Macadamia, Oliva olej
naša cena 6,60 €


YzJlNzFiNT